(097) 3411-062
(050) 260-6262
(063) 6430-062
(067) 382-62-62

Грузовое такси Хмельницкий

ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ
Телефон*: +38( ) № абонента:

Звідки їхати:

Вулиця*:
Будинок*: Під`їзд:
Додаткова інформація:

Куди їхати (не обовязково):

Вулиця:
Будинок:   Під`їзд:

Коли їхати:

Як можна швидше Попереднє замовлення

Додаткові вимоги:

Універсал Перевезення тварини Продуктове/аптечне замовлення Вантажний автомобіль Мінівен

Довжина маршруту: -- км.

Вартість поїздки: --- грн.

- Усі розрахунки є приблизними
і можуть бути змінені в залежності від маршруту.

Вантажні перевезення

В кожного з нас хоча б раз в житті виникає потреба в вантажних перевезеннях. Хтось переїжджає з одної квартири на іншу, хтось возить товар на базар, перевезти будівельні матеріали чи вивезти будівельне сміття.

Вантажне таксі 626262 Хмельницький з радістю пропонує Вам свою допомогу в цьому. Ми займаємось вантажними перевезеннями з 2005-го року і маємо не аби який досвід. Ми перевозимо вантажі на таких автомобілях як: Мерседес, Газель, Фіат, ДАФ, тощо. За допомогою нашої служби Ви можете перевезти будь-що, адже в Вашому розпорядженні машини вантажопідйомністю до 6-ти тон, які обладнані усім необхідним для перевезення навіть крихких речей. Отже, можете спокійно довірити нам свій вантаж, він буде обов`язково доставлений в цілості не тільки по місту Хмельницький але й по всій Україні!

Але це ще не всі наші послуги в галузі вантажних перевезень. Таксі 626262 пропонує послуги евакуатора. Якщо Ваш автомобіль спіткала проблема на дорозі – телефонуйте 626262 і ми миттю надішлемо на допомогу евакуатор. Наші евакуатори пристосовані перевозити усі види легкових автомобілів та бусіки типу Опель Віваро.

Нагадуємо, що послуга діє не тільки в Хмельницькому, але й по всій Україні!

Поділитися в соціальній мережі:

Опубликовать в Google Plus