(097) 3411-062
(050) 260-6262
(063) 6430-062
(067) 382-62-62

[новини міста] Оголене тіло жінки, як витвір мистецва: у Хмельницькому представили фотовиставку у стилі Ню

Сьогодні, 13 липня, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва презентували виставку “Nude by OGO OLE”, присвячену красі жіночого тіла... У експозиції – 43 світлини, виконані в унікальних техніках ручного друку, які були поширені у кінці 19 століття. Автор – Олег Огородник, – живе і працює у Львові, є Заслуженим художник Міжнародної федерації фотомистецтва (ЕФІАП), лауреатом багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок.

На жаль, сам автор на відкриття виставки не прийшов. Як повідомив директор музею-студії фотомистецтва Костянтин Жданов, фотограф запізнився на поїзд.

“Сьогодні ми відкиваємо виставку у стилі Ню. Вона присвячена жіночому тілу, його красі. Представлені роботи з плівкової фотографії, тобто з негативу, виконані у техніках кінця 19 століття. Автор васноруч виготовляє папір, на якому відтворюються потім робота з негативу. У технічному сенсі зробити два однакових відбитки неможливо, кожен кадр єдиний”, – зазначив Костянтин Жданов.

За його словами, це вже третя виставка автора у Хмельницькому. У ній представлено 43 унікальних роботи, які показуватимуть хмельничанам упродовж місяця.

На виставці представили 43 роботи

“Я давно знайомий з автором”, – розповідає фотограф Олександр Селєнцов, – він займається не тільки такою фотографією, любить репортажні світлини. Сьогодні представлений лише один із аспектів його творчості. Але це і є справжня фотографія. До неї можна по-різному ставитись. Роботи не всюди однаково сприймаються”.

На фото – оголені жінки

Виставку “Nude by OGO OLE” можна переглянути у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (адреса вулиця Проскурівська, 56) до 10 серпня. 

Виставка триватиме упродовж місяця

Поділитися в соціальній мережі:

Опубликовать в Google Plus
На верх :)На верх :)