(097) 3411-062 (050) 260-6262 (063) 6430-062 (067) 382-62-62

[новини міста] «Путін, Кісєльов і зелені чоловічки» привітають хмельничан у бандерівському вертепі

Активісти міського осередку Правого сектору розважатимуть містян святковим дійством з нетрадиційними героями: «путіним», «кисельовим» і «зеленими чоловічками»... Зібрані гроші передадуть на потреби 7-го окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Організатори обіцяють, буде цікаво, адже вони намагалися зобразити те, що відбувається зараз в житті України.
«Ми взяли за основу класичний сценарій вертепу і трохи змінили його на злобу дня, додали деяких персонажів. Це було абсолютно спонтанне рішення. Крім традиційних дійових осіб, – Звіздаря, Ангела та Чорта, Ірода, Смерті, Жида та Жидівки, – будуть ще бандерівці, вояки Збройних сил, Путін, Кисельов, зелені чоловічки та інші реальні люди», – розповідає керівник обласного осередку Правого сектору Анатолій Медведчук.
За його словами, через те, що сценарій вертепу вийшов довгим, і його постановка триватиме близько 20-30 хвилин, учасники не зможуть ходити по квартирах. Тому виступатимуть здебільшого на підприємствах, уже домовилися, що розважатимуть працівників ринку.
«Майже всі дійові особи уже забезпечені костюмами, наразі чекаємо на маску Путіна, яку замовили в Інтернеті. Зібрані кошти підуть на допомогу 7-му окремого батальйону ДУК «Правий сектор», забезпеченням якого займається наш осередок», – каже Анатолій Медведчук.
Учасники незвичного вертепу чекають на запрошення від хмельничан, але просять робити це організовано, щоб виступати одразу для великої кількості глядачів.