(097) 3411-062 (050) 260-6262 (063) 6430-062 (067) 382-62-62

[новини міста] Згорілу «Цукерню» відкриють через три місяці в іншому приміщенні

Пожежа у кафе «Цукерня» сталася посеред дня 17 квітня... А вже ввечері соцмережі рясніли повідомленнями хмельничан про готовність долучитися до відновлювальних робіт в той чи інший спосіб: хтось готовий був прийти розгрібати завалене приміщення, а хтось – допомогти фінансово. Власники закладу зізнаються, що вражені таким ставленням хмельничан.

«Дуже вдячний всім за підтримку та участь у нашій біді. На жаль, особливо під час біди починаєш розуміти і можеш оцінити силу слів підтримки, участі. Ми дуже вдячні всім, хто нас підтримує», – каже співвласник Дмитро Мандзюк.

Чоловік зізнається: ситуація важка, але не критична, тому від допомоги хмельничан відмовилися.

«У мене і партнерів, крім «Цукерні», є ще інші джерела доходу. У наш час, після революції і війни, багато людей потребують лікування чи найнеобхіднішого для життя. Тому просто незручно приймати кошти на реконструкцію бізнесу. Ми зараз шукаємо приміщення в оренду під «Цукерню» в іншому місці, оскільки там чекає довгий і дорогий ремонт», – зізнається Дмитро.

За його словами, на пошук приміщення і запуск піде приблизно 3 місяці. Стосовно ж інтер’єру, то його власники збережуть у тому ж стилі, в якому була витримана згоріла «Цукерня».