(097) 3411-062 (050) 260-6262 (063) 6430-062 (067) 382-62-62

[новини міста] «Спрацювали на трійку», – міський голова про ліквідацію снігового колапсу в Хмельницькому

 Міський голова Олександр Симчишин у прямому ефірі на сайті «Є» оцінив роботу щодо ліквідації снігового колапсу на «трійку з мінусом»... За його словами, найгірша ситуація була з очисткою дворів і прибудинкових територій.

«Збитків негода не нанесла, були лише витрати на паливно-мастильні матеріали та ремонт техніки. На понеділок на вечір ми вже мали поломаних три грейдери, два трактори і МАЗ. Загалом комунальники працювали на 100 відсотків, як тільки могли. Я особисто оцінюю нашу роботу на трійку з мінусом. Тому що ми не зупинили громадський транспорт на відміну від інших міст. В нас навіть нічні тролейбуси працювали. 30 відсотків маршруток не вийшли на дороги. Ми не зупинили школи, не мали проблем з тепло-, водопостачанням, прибрали основні дороги», – сказав Олександр Симчишин.

Натомість, за словами міського голови, двори і прибудинкові території нормально прибрати не могли, і ситуація там була незадовільна.

«Кажуть, що ми були не готові. Та чекали ми снігу, але не двомісячної норми. Ускладнення в тому, що спочатку був дощ, а потім сніг. Це теж урок для нас, ми на наступний рік дозакупимо техніки і пристрої GPRS-навігації, і будемо осучаснювати маршрути для очистки», – додав Олександр Сергійович.

Нагадаємо, читачі сайту «Є» також давали свої оцінки роботі комунальних служб. У середньому вони поставили «трійку».