(097) 3411-062 (050) 260-6262 (063) 6430-062 (067) 382-62-62

[новини міста] На Хмельниччині будівлю колишньої школи через суд передали громаді селища

 Нерухомість, вартістю більше півмільйона гривень, згідно рішення суду, передали у власність територіальної громади селища Івоненці Летичівського району.

Хмельницька місцева прокуратура звернулась до суду із заявою про передачу у комунальну власність безхазяйного нежитлового приміщення, площею понад 700 квадратних метрів та вартістю більше 600 тисяч гривень.

«Згідно архівних довідок, будівництво школи на території селища Івоненці Летичівського району здійснював колгосп, проте сьогодні власник майна відсутній... Упродовж року власник приміщення не знайшовся», – повідомили у прокуратурі.

Виконавчий комітет Летичівської селищної ради, уповноважений управляти майном територіальної громади та розпоряджатись ним, з відповідною заявою до суду не звернувся, а том місцева прокуратура подала заяву самостійно.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Сергій Сухорук, судом позицію прокуратури підтримано та прийнято рішення про передачу нежитлової будівлі у комунальну власність територіальної громади селища.