(097) 3411-062 (050) 260-6262 (063) 6430-062 (067) 382-62-62

[новини міста] Підсумки дня: червоно-чорний Хмельницький, депутати-перебіжчики та справи армійські

Сьогоднішній день став насиченим на різні новини, які заполонили інформаційний простір Хмельниччині... І, мабуть, найбільше говорили та писали про сесію Хмельницької міськради. Ще б пак, депутати менше, ніж за чотири години, розглянули приблизно 120 питань. Витративши, в середньому, по дві хвилини на кожне.

Отож, про сесію, яку сайт «Є» транслював у прямому ефірі. Щойно вона розпочалася, як міський голова Хмельницького Олександр Симчишин поінформував усіх про зміни в депутатських фракціях. Четверо вже екс-представників «Самопомочі» стали членами фракції «Батьківщини», яка ще й отримали нового голову. Ще два депутати пішли із «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Ігор Ялоха поповнив лави «біло-сердечних», а Ірина Ковальчук поки що позафракційна.

Без галасу та скандалів, на відміну від обласної ради, прийняли рішення про червоно-чорні прапори в місті. Тепер їх підійматимуть разом із державним 11 днів на рік.

А зі збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату на строкову військову службу до армії відправили перших 98 призовників. Всього д під час весняного призову із Хмельниччини до війська мають піти служити 705 чоловіків, віком від 20 років.

Оприлюднили й дату, коли в Кам’янці-Подільському поховають сержанта 80-ї бригади Едуарда Слободяна, який загинув в бою в районі села Цвітні Піски Луганської області ще 5 вересня 2014 року.

Проаналізував сайт «Є» і декларацію чергового нардепа від Хмельниччини. Цього разу – Володимира Мельниченка. Залишився ще один – Олександр Герега, про статки якого ми також поінформуємо.

Поцікавилися й тим, як просувається справа вбивства відомого бізнесмена та депутата облради Адама Яхієва, якого вбили сім років тому в Кам’янець-Подільському районі. І… ні вбивцю, ні замовника не знайдено. Хоча слідство, як переконують у поліції, триває.

Ну і про «легкі» новини. У Хмельницькому запрацювала вже третя школа волонтерів. Сорок юних хмельничан вирішили спробувати себе у ролі добровільних помічників. Місяць вони опановуватимуть навички волонтерства, а потім зможуть презентувати власні проекти.