(097) 3411-062 (050) 260-6262 (063) 6430-062 (067) 382-62-62

[новини міста] Підсумки дня: як осучаснять кінотеатр Шевченка та навіщо рахуватимуть пасажирів в маршрутках

Сьогоднішній день у хмельницьких новинах промайнув у відносно спокійних повідомленнях... Уже сьогодні стало відомо, яку концепцію пропонують для подальшого розвитку кінотеатру Шевченка в Хмельницькому. Кав’ярня-кіномузей, безкоштовний громадський простір і скляна надбудова третього поверху – таким бачать його хмельницькі архітектори з громадської ініціативи «ProProstir». Та коли буде втілено презентований проект і скільки він обійдеться міському бюджету – наразі невідомо.

На засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради сьогодні прийняли рішення обстежити пасажиропотоки на маршрутах міського транспорту. Усе для того, аби дізнатися про проблеми на тому чи іншому маршруті.

Стало також відомо, як курсуватимуть автобуси напередодні та у поминальний день, 15 квітня. Деякі маршрути, до прикладу, подовжать аж до кладовищ, що в Раково та Шаровечці.

Тим часом в Кам’янці-Подільському презентували промо-ролик, в якому знялися… міські чиновники. Міський голова Михайло Сімашкевич, його заступники, секретар міської ради і керуюча справами приміряли на себе середньовічні образи. Усе для того, аби привабити у місто більше туристів.