(097) 3411-062 (050) 260-6262 (063) 6430-062 (067) 382-62-62

[новини міста] Підсумки дня: відголоски Олега Вінника та кримінальний четвер

Найдовший день року добігає до завершення... Настав час згадувати новини, які сьогодні заполонили інформаційний простір Хмельниччини. А їх було чимало. Деякі – відголоски з минулого. Недалекого.

Соцмережі просто «рясніли» фотографіями вчорашнього концерту Олега Винника в Хмельницькому, який зібрав 20 червня на СК «Поділля» понад п’ять тисяч шанувальників. Не обійшов стороною подію й сайт «Є», який сьогодні оприлюднив репортаж із концерту.

Та чимало сьогоднішніх новин були на… кримінальну тематику. Чи не в усій Україні сьогодні обговорювали інцидент, який стався в Хмельницькому, де жінка вирішила продати двох малолітніх дітей. Правоохоронці, отримавши оперативну інформацію, що та підшукує покупця для продажу 5-річної дівчинки та 7-річного хлопчика, провели спецоперацію та «купили» дітей. Ціна питання – 35 тисяч доларів.

Розповіли у поліції й про інші злочини, які були зафіксовані. Це і чергові шахрайства, і напад із ножем на медиків швидкої допомоги, і постачання заcудженим Райковецької колонії наркотиків. Словом, кримінальних хронік сьогодні вистачало.

Тривожна інформація надійшла із Ярмолинець. Після поминального обіду отруїлися щонайменше 15 людей. Що ж стало причиною спалаху кишкової інфекції поки не відомо.

Були й приємні новини. Так, Герой України, «Почесний громадянин міста Хмельницький» Олександр Петраківський, поступово повертається до життя. Офіцер, який в липні 2014 року отримав важке поранення в голову, лікувався у Львові, Польщі, в Ізраїлі та Сполучених Штатах Америки. Тепер же проходить реабілітацію на Київщині. Олександр Петраківський вже почав самостійно сидіти, пробувати стояти на власних ногах, сам їсть. Це дає змогу лікарям більш упененно говорити про реабілітацію Героя, але на це треба ще мінімум два роки.

А абітурієнтам, які проходили ЗНО, розіслали результати з останніх предметів тестування. На Хмельниччині шість абітурієнтів отримали 200 балів (максиму) з одного навчального предмета. Хто і з яких шкіл отримав найвищий бал у ЗНО-2018 обіцяють оприлюднити 22 червня.