(097) 3411-062 (050) 260-6262 (063) 6430-062 (067) 382-62-62

[новини міста] Підсумки дня: коли екологія важлива, але декому на неї начхати

«Знищити – легко, відновити – неможливо», – такі слова, можливо, чимало хто чув ще з дитинства... І вони про те, що слід берегти навколишнє середовище, а не шкодити йому. Утім, саме сьогодні, 9 серпня, чимало новин в інформаційному просторі Хмельниччини стосувалися саме екологічних проблем, або завданій шкоді природі.

Так, до прикладу, Держекоінспекція області повідомила, що в Ізяславському районі в лісових угіддях Ізяславського району невідомі вирубали 34 дерева, завждавши збитків на майже 79 тисяч гривень. А в Полонському районі поліцейські викрили приватного підприємця, який організував діяльність незаконного піщаного кар’єру на території одного із дачних масивів. Через це була спричинена шкода не лише державним інтересам, а й навколишньому середовищу.

У Хмельницькому ж сьогодні зробили крок, так би мовити, до заклику берегти екологію. Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення рекомендувати підприємцям та мешканцям міста не продавати, не купувати та взагалі не використовувати штучні квіти чи вінки, які потім після утилізації забруднюють екологію. Це рішення ще мають розглянути депутати, але… воно не лише рекомендаційне, а не таке, яке забороняє.

Ще одним рішенням виконком дав старт запровадженню електронного квитка в громадському транспорту Хмельницького. Прийняли положення та затвердиди порядок проведення конкурсу з визначення особи (єдиного оператора), уповноваженої на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, а також склад конкурсної комісії. За словами виконуючого обв’зяки начальник управління транспорту та зв’язку Сергія Шепурева, вже наступного тижня буде оголошено конкурс, який пройде в середині вересня. Як приймали це рішення, у відео сайту «Є»:

А у Львові, нарешті, виписали неповнолітніх шепетівчан, які потрапили до лікарні 6-7 серпня. Тоді, нагадаємо, 26 дітей та один дорослий отруїлися харчами. Наразі, причину отруєння ще встановлюють.

Ну, і трохи спортивних новин. Шанувальники легкої атлетики слідкують за подіями в Берліні, де триває чемпіонат Європи. І сьогодні єдина хмельничанка на тому турнірі – Марина Бех, виступала в кваліфікації в секторі стрибків у довжину. На підтримку нашої спортсменки, на сторінці в «Фейсбуці» «Сайт Є. Спорт» вийшов відеоролик із виступами Марини Бех на різних змаганнях, із побажанням пройти Марині до фіналу:

У підсумку, Марина Бех у фіналі чемпіонату Європи! Тепер 11 серпня хмельничанка змагатиметься в секторі стрибків у довжину проти інших 11 спортсменок з інших країн.